title
Kožní ambulance
Návrat provozu naší ambulance k běžnému režimu
Vážení pacienti,

je možné se opět objednávat na ambulantní vyšetření i některé dermatochirurgické zákroky v obvyklých ordinačních hodinách jednotlivých lékařek (blíže viz sekce Kalendář). Objednávat se lze na telefonním čísle 545 424 776. Snažíme se minimalizovat čekací doby a počet pacientů v čekárně, proto Vás bez předchozího telefonického objednání nemůžeme ošetřit.

Děkujeme za pochopení.
6. května 2020
MUDr. Stanislava Kúkolová změnila pracoviště
Od 1. února 2020 u nás nepracuje MUDr. Stanislava Kúkolová. Otevřela si vlastní privátní praxi v Brně Řečkovicích (www.koznireckovice.cz), Centrum lékařské péče Brno (areál polikliniky), Vránova 1500/172, tel. 544 527 548, e-mail info@koznireckovice.cz.

V té souvislosti dochází ke změně ordinačních hodin ostatních lékařů, viz ordinační hodiny.
1. března 2020
Zasílání receptů poštou
Vzhledem ke zvyšujícím se cenám za služby České pošty žádáme pacienty, aby nám při žádosti o zaslání receptu poštou dodali poštovní známku v hodnotě na dopis (t.č. 19 Kč, písmenová známka A). Pacienti mají rovněž možnost využít bezplatného zaslání e-Receptu na mobil, event. email. Děkujeme za pochopení.
6. března 2020
Objednávání k vyšetření
Je třeba, abyste se k Vašemu vyšetření vždy předem objednali telefonicky a čas objednávky dodrželi (eventuelně včas svou objednávku zrušili – možno i na záznamníku). Buďte ohleduplní vůči ostatním pacientům a neblokujte svůj termín, pokud se k vyšetření nedostavíte. Do Vašeho termínu můžeme přeobjednat jiného pacienta a tím zkrátíme čekací doby a zabezpečíme plynulost vyšetření v naší ambulanci. Děkujeme za pochopení.
20. února 2020