title
Kožní ambulance
Provoz ambulance za nouzového stavu
Vážení pacienti,

i v době aktuálního nouzového stavu funguje naše ambulance bez omezení.

Připomínáme povinnost nošení roušek (mít zakrytá ústa a nos). Snažíme se minimalizovat čekací doby a počet pacientů v čekárně, proto Vás bez předchozího telefonického objednání nemůžeme ošetřit.

V případě, že se nemůžete dostavit k objednanému vyšetření či kontrole z důvodu nemoci nebo karantény, dejte nám prosím zavčas vědět. Chronickým pacientům lze v těchto případech zaslat medikaci formou elektronického receptu jako sms na mobil.

Děkujeme za pochopení! Buďme k sobe ohleduplní.
18. října 2020
Uzavření ambulance
18. až 19. ledna 2021 MUDr. Tomanová
29. ledna 2021 MUDr. Tomanová
Ve výše uvedených dnech bude ambulance uzavřena. Děkujeme za pochopení. Více viz kalendář.
28. prosince 2020
MUDr. Stanislava Kúkolová změnila pracoviště
Od 1. února 2020 u nás nepracuje MUDr. Stanislava Kúkolová. Otevřela si vlastní privátní praxi v Brně Řečkovicích (www.koznireckovice.cz), Centrum lékařské péče Brno (areál polikliniky), Vránova 1500/172, tel. 544 527 548, e-mail info@koznireckovice.cz.

V té souvislosti dochází ke změně ordinačních hodin ostatních lékařů, viz ordinační hodiny.
1. března 2020
Zasílání receptů poštou
Žádáme pacienty, aby nám při žádosti o zaslání receptu poštou dodali poštovní známku v hodnotě na dopis (t.č. 19 Kč, písmenová známka B). Pacienti mají rovněž možnost využít bezplatného zaslání e-Receptu na mobil, event. email. Děkujeme za pochopení.
6. března 2020
Objednávání k vyšetření
Je třeba, abyste se k Vašemu vyšetření vždy předem objednali telefonicky a čas objednávky dodrželi (eventuelně včas svou objednávku zrušili – možno i na záznamníku). Rovněž akutní pacienti (registrovaní v naší ambulanci) budou vyšetřeni až po telefonické domluvě. Děkujeme za pochopení.
20. února 2020