title
Kožní ambulance
MUDr. Dolinová v naší ambulanci ukončila pracovní poměr.
Vážení pacienti, rádi bychom Vám oznámili, že MUDr. Olga Dolinová změnila od 1. července své působiště. V této souvislosti dojde k úpravě ordinačních hodin. Sledujte naše webové stránky - viz ordinační hodiny. Paní doktorce Dolinové děkujeme za mnohaletou spolupráci. 
1. července 2021
Uzavření ambulance
6. srpna 2021
20. srpna až 1. září 2021
Ve výše uvedených dnech bude ambulance uzavřena. Děkujeme za pochopení. Více viz kalendář.
25. července 2021
Omezený provoz ambulance - nepřítomnost lékaře
2. září 2021 MUDr. Tomanová
V nepřítomnosti lékaře provádíme pouze omezený počet výkonů, zejména odběry krve, stěry, převazy, kryalizace a biolampy.
Více viz kalendář.
28. června 2021
Vyšetření digitálním dermatoskopem
Vážení pacienti,

dovolujeme si Vás upozornit na novinku v naší ambulanci - možnost vyšetření mateřských znamének digitálním dermatoskopem. Jde o vyšetření pomocí speciální videokamery a následné hodnocení snímků znamének ve vysokém rozlišení. Toto vyšetření umožňuje vyhodnotit daný útvar přesnějši, než při pozorování pouhým okem, lupou nebo ručním dermatoskopem. Další velkou výhodou oproti běžnému vyšetření znamének je velmi přesná možnost posouzení změn v čase při pravidelných (zpravidla ročních) kontrolách.

Vyšetření digitálním dermatoskopem není zdaleka nutné pro všechna znaménka na kůži. Obvykle vyšetřujeme 2-5 projevů, ostatní pak nadále sledujeme klasickým ručním dermatoskopem.

Jde o placené vyšetření, ale většina zdravotních pojišťoven na vyšetření znamének přispívá - na základě námi vystaveného dokladu Vám příspěvek proplatí zpětně.

1-2 znaménka 500,- Kč
3-5 znamének 800,- Kč
6-10 znaménka 1000,- Kč
11-15 znamének 1500,- Kč


K vyšetření je třeba se předem objednat.

Těšíme se na Vaši návštěvu!
1. března 2021
Objednávání k vyšetření
Je třeba, abyste se k Vašemu vyšetření vždy předem objednali telefonicky a čas objednávky dodrželi (eventuelně včas svou objednávku zrušili – možno i na záznamníku). Rovněž akutní pacienti (registrovaní v naší ambulanci) budou vyšetřeni až po telefonické domluvě. Děkujeme za pochopení.
20. února 2020