title
Kožní ambulance
Oznámení
Ke konci března jsme se po dlouhých deseti letech rozloučily se sestřičkou Katkou Rýdlovou, která u nás skončila z důvodu stěhování mimo Brno. Děkujeme jí za vynikající práci a stoprocentní spolehlivost a přejeme jí mnoho úspěchů v novém působišti na severní Moravě. 

Vážení pacienti, chceme Vás v této souvislosti požádat o shovívavost, neboť v ambulanci aktuálně pracujeme pouze s jednou sestřičkou. Přestože se jedná o naši druhou mnohaletou oporu, zkušenou sestřičku Lucku Lisovou, nemůže plně zastat práci dvou sester. Proto se nebojte zanechat vzkaz, pokud se nedovoláte, vše budeme postupně vyřizovat. Provoz ambulance jinak funguje bez omezení v běžných ordinačních hodinách jednotlivých lékařek - viz sekce kalendář
5. dubna 2021
Vyšetření digitálním dermatoskopem
Vážení pacienti,

dovolujeme si Vás upozornit na novinku v naší ambulanci - možnost vyšetření mateřských znamének digitálním dermatoskopem. Jde o vyšetření pomocí speciální videokamery a následné hodnocení snímků znamének ve vysokém rozlišení. Toto vyšetření umožňuje vyhodnotit daný útvar přesnějši, než při pozorování pouhým okem, lupou nebo ručním dermatoskopem. Další velkou výhodou oproti běžnému vyšetření znamének je velmi přesná možnost posouzení změn v čase při pravidelných (zpravidla ročních) kontrolách.

Vyšetření digitálním dermatoskopem není zdaleka nutné pro všechna znaménka na kůži. Obvykle vyšetřujeme 2-5 projevů, ostatní pak nadále sledujeme klasickým ručním dermatoskopem.

Jde o placené vyšetření, ale většina zdravotních pojišťoven na vyšetření znamének přispívá - na základě námi vystaveného dokladu Vám příspěvek proplatí zpětně.

1-2 znaménka 500,- Kč
3-5 znamének 800,- Kč
6-10 znaménka 1000,- Kč
11-15 znamének 1500,- Kč


K vyšetření je třeba se předem objednat.

Těšíme se na Vaši návštěvu!
1. března 2021
Uzavření ambulance
13. dubna 2021 MUDr. Tomanová
13. dubna 2021 MUDr. Dolinová
23., 28. a 30. dubna 2021 MUDr. Tomanová
7. května 2021 MUDr. Tomanová
18. května 2021 MUDr. Tomanová
18. května 2021 MUDr. Dolinová
26. května 2021 MUDr. Tomanová
Ve výše uvedených dnech bude ambulance uzavřena. Děkujeme za pochopení. Více viz kalendář.
5. dubna 2021
Nepřítomnost lékaře
22. dubna 2021 MUDr. Holcová
10. května 2021 MUDr. Tomanová
27. května 2021 MUDr. Holcová
V nepřítomnosti lékaře provádíme pouze omezený počet výkonů, zejména odběry krve, stěry, převazy, kryalizace a biolampy.
Více viz kalendář.
5. dubna 2021
Provoz ambulance za nouzového stavu
Vážení pacienti,

i v době aktuálního nouzového stavu funguje naše ambulance bez omezení.

Připomínáme povinnost nošení roušek (mít zakrytá ústa a nos). Snažíme se minimalizovat čekací doby a počet pacientů v čekárně, proto Vás bez předchozího telefonického objednání nemůžeme ošetřit.

V případě, že se nemůžete dostavit k objednanému vyšetření či kontrole z důvodu nemoci nebo karantény, dejte nám prosím zavčas vědět. Chronickým pacientům lze v těchto případech zaslat medikaci formou elektronického receptu jako sms na mobil.

Děkujeme za pochopení! Buďme k sobe ohleduplní.
18. října 2020
Objednávání k vyšetření
Je třeba, abyste se k Vašemu vyšetření vždy předem objednali telefonicky a čas objednávky dodrželi (eventuelně včas svou objednávku zrušili – možno i na záznamníku). Rovněž akutní pacienti (registrovaní v naší ambulanci) budou vyšetřeni až po telefonické domluvě. Děkujeme za pochopení.
20. února 2020